سبد خرید

مجموع: ۱,۳۹۰,۰۰۰ تومان

مشاهده سبد صورتحساب

img
دسته بندی خدمات

خدمات موسسه ی بین المللی جندی شاپور

مشاهده همه ی خدمات
About

4.7k+

دانش آموزان فعال در دوره های ما

About
img
درباره موسسه ما

موسسه بین المللی جندی شاپور

موسسه بین المللی جندی شاپور با هدف تعیین و ارتقای سطح، آموزش هدفمند، همسطح سازی و همچنین فراهم سازی بستر مناسب جهت درآمدزایی کارآموزان تاسیس گردیده و در این مسیر میکوشد تا جوانان مستعد ایرانی را به اهداف خود نزدیک کند.

دوره ها

دوره های پر بازدید ما

icon

استعلام مدرک

جهت استعلام مدرک خود میتوانید از لینک روبرو اقدام نمایید.

استعلام مدرک
Image
img
img
img
2k+ دانشجو فعال
img

کارگزاران ما در سراسر کشور آماده یاری رسانی به شما هستند!

موسسه بین المللی جندی شاپور به همراه کارگزاران، مربیان و نمایندگان خود در سراسر کشور، شرایط مورد نیاز برای کارآموزان و کسب و کارهای نوپا را فراهم می نماید.

برگزاری دوره های آموزشی

موسسه بین المللی جندی شاپور به همراهی عوامل خود در سراسر کشور، دوره های آموزشی متنوعی را در حیطه های شغلی مختلف برگزار کرده که کارآموزان را از نظر مهارتی برای ورود به مشاغل آماده می سازد.

تخصص

همکاران ما در حیطه های شغلی مختلف، خود از فعالان آن صنف بوده و در کار خود مهارت مثال زدنی دارند که سابقه ی آن ها گواهی بر این امر است.

خدمات متنوع

موسسه بین المللی جندی شاپور همواره سعی بر آن داشته تا از حداکثر ظرفیت موجود بهره ببرد، به همین سبب همکاران ما در سراسر ایران، خدمات متنوعی را ارائه میکنند که میتوانید از آن ها بهره مند شوید.

قیمت منصفانه

در این زمان که ناگزیر با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنیم، سعی ما و همکاران ما بر آن بوده که خدمات خود را با شرایطی منصفانه و هزینه ای مناسب در اختیار تقاضامندان عزیز قرار دهیم.

170+

همکاران ما در سراسر کشور

4500+

کارآموزان وارد به بازار کار شده

96%+

رضایت درصد

4700+

کارآموزان جامعه آماری

img
img
img
img
img

همکاری با ما

موسسه بین المللی جندی شاپور، علاوه بر خدمات دهی به کارآموزان و کسب و کارها، آماده ی همکاری با فعالان در حوزه های خدماتی مورد نظر می باشد.

از این روی درصورتی که قصد دارید در حوزه های مختلفی که موسسه بین المللی جندی شاپور در آن ها در حال فعالیت می باشد، با ما همکاری کنید، می توانید از طریق لینک پایین درخواست خود را ارسال نمایید.

Team
Team
دوره های پربازدید ما
همین حالا مهارت درآمدزای خود را کسب کنید
دوره ها
خدمات ما

کسب و کار خود را حرفه ای کنید

خدمات ما

جدیدترین اخبار

.